The7 Child - en to sr-RS translation catalogue (26 entries)

en: Edit
sr-RS: Uredi

en: 1 Comment
sr-RS: 1 komentar

[ctx: comments title]
en: 1 Comment | %1$s Comments
sr-RS[0]: 1 komentar
sr-RS[1]: %1$s komentara

[ctx: theme-options]
en: Comments
sr-RS: komentar

en: Newer Comments &rarr;
sr-RS: Noviji komentari &rarr;

en: Comments are closed.
sr-RS: Komentarisanje je završeno

en: (Edit)
sr-RS: (Izmeni)

note: translators: 1: comment date, 2: comment time
en: %1$s at %2$s
sr-RS: %1$s u %2$s

en: Reply
sr-RS: Odgovori

en: Reply to %s
sr-RS: Odgovori %s

en: Log in to Reply
sr-RS: Ulogujte se da biste odgovorili

en: % Comments
sr-RS: % komentara

note: Author of the theme
en: Dream-Theme
sr-RS: Sanovna tema

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr-RS: Na žalost, stranica ne postoji.

en: Comment
sr-RS: Unesite komentar

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
sr-RS: Ulogovani ste kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Izlogujte se?</a>

en: clear form
sr-RS: Obrišite tekst

en: Post comment
sr-RS: Pošalji komentar

en: Type and hit enter &hellip;
sr-RS: Unesite pojam pretrage ...

[ctx: post]
en: Category:
sr-RS: Kategorija:

en: Category Archives: %s
sr-RS: %s

en: Previous
sr-RS: Prethodno

en: Next
sr-RS: Sledeće

en: Home
sr-RS: Naslovna

en: Category "%s"
sr-RS: Kategorija "%s"

en: Category: | Categories:
sr-RS[0]: Kategorija:
sr-RS[1]: Kategorije:
