Themes - Twenty Sixteen - en to sr_RS translation catalogue (79 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
sr_RS: Twenty Sixteen је модернизован поглед на популарни Вордпресов распоред — водоравни јарбол на врху са необавезном десном бочном траком која ради савршено за блогове и веб места. Има прилагођене могућности боја са прелепим подразумеваним шемама боја, складну течну решетку користећи приступ прво-преносиви и беспрекорну угланчаност у сваком детаљу. Twenty Sixteen ће направити да ваш Вордпрес свуда изгледа прелепо.

en: Bright Red
sr_RS: Јарко црвена

en: Dark Red
sr_RS: Тамно црвена

en: Medium Brown
sr_RS: Средње браон

en: Dark Brown
sr_RS: Тамно браон

en: Light Blue
sr_RS: Светло плава

en: Bright Blue
sr_RS: Светло плава

en: Blue Gray
sr_RS: Плаво сива

en: White
sr_RS: Бела

en: Light Gray
sr_RS: Светло сива

en: Medium Gray
sr_RS: Средње сива

en: Dark Gray
sr_RS: Тамно сива

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Настави са читањем<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Уреди<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
sr_RS: Црвена

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Једно мишљење на &#0132;%s&#0147;

[ctx: submit button]
en: Search
sr_RS: Претражи

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sr_RS: Претрага &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

en: Footer Social Links Menu
sr_RS: Изборник друштвених веза у подножју

en: Footer Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник у подножју

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sr_RS: Овде додајте виџете како би се појавили у вашој бочној траци.

en: Featured
sr_RS: Издвојено

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

note: translators: %s: The post author display name.
en: View all posts by %s
sr_RS: Види све чланке од %s

en: Author:
sr_RS: Аутор:

en: Previous post:
sr_RS: Претходни чланак:

en: Previous
sr_RS: Претходно

en: Next post:
sr_RS: Следећи чланак:

en: Next
sr_RS: Следеће

note: translators: %s: The search query.
en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sr_RS: Ознаке

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sr_RS: Објављено

[ctx: Used before post format.]
en: Format
sr_RS: Облик

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr_RS: Оставите коментар<span class="screen-reader-text"> на %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sr_RS: Аутор

en: Yellow
sr_RS: Жута

en: Gray
sr_RS: Сива

en: Dark
sr_RS: Тамна

en: Main Text Color
sr_RS: Главна боја текста

en: Default
sr_RS: Подразумевана

en: Secondary Text Color
sr_RS: Секундарна боја текста

en: Link Color
sr_RS: Боја везе

en: Page Background Color
sr_RS: Боја позадине заглавља

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sr_RS: <span class="meta-nav">Објављено под</span><span class="post-title">%title</span>

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr_RS: Twenty Sixteen захтева издање Вордпреса најмање 4.4. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

en: Base Color Scheme
sr_RS: Основна шема боја

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sr_RS: Пуна величина

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: Next Image
sr_RS: Следећа слика

en: Previous Image
sr_RS: Претходна слика

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: expand child menu
sr_RS: прошири изборник дете

en: collapse child menu
sr_RS: скупи изборник дете

[ctx: Inconsolata font: on or off]
en: on
sr_RS: off

en: Content Bottom 1
sr_RS: Дно садржаја 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
sr_RS: Појављује се на дну садржаја на чланцима и странама.

en: Content Bottom 2
sr_RS: Дно садржаја 2

[ctx: Merriweather font: on or off]
en: on
sr_RS: off

[ctx: Montserrat font: on or off]
en: on
sr_RS: off

en: Sidebar
sr_RS: Бочна трака

en: Social Links Menu
sr_RS: Изборник друштвених веза

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
sr_RS: Са поносом покреће %s

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: %1$s мишљењa на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: Page
sr_RS: Страна

en: Next page
sr_RS: Следећа страна

en: Previous page
sr_RS: Претходна страна

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentysixteen/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/themes/twentysixteen/

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sr_RS: Вордпресова екипа

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/
