Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (471 entries)

en: Allows linkage to DeepL Translate.
sr_RS: Дозвољава везу до DeepL Translate.

en: Machine Translation
sr_RS: Машинско превођење

en: The language does not seem to exist.
sr_RS: Чини се да језик не постоји.

en: Synchronization disabled
sr_RS: Синхронизација је онемогућена

en: The media are translated
sr_RS: Садржај је преведен

en: The media are not translated
sr_RS: Садржај није преведен

en: The front page URL contains the page name or page id instead of the language code
sr_RS: URL насловне странице садржи име странице или ID странице уместо језичког кода

en: Display URL language information for default language
sr_RS: Прикажи информације о језику URL адресе за подразумевани језик

en: Detect browser language activated
sr_RS: Детекција језика претраживача је укључена

en: Detect browser language deactivated
sr_RS: Детекција језика претраживача је искључена

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s information
sr_RS: Информације о %s

en: Not loaded. Contact your host provider.
sr_RS: Није учитано. Контктирајте вашег хостинг провајдера.

en: PHP SimpleXML extension
sr_RS: PHP SimpleXML прикључак

en: Update now.
sr_RS: Надогради сада.

note: translators: 1. and 4. are opening anchor tags 2. the new plugin version 3. and 5. are closing anchor tags.
en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
sr_RS: %1$sПогледај верзију %2$s детаљи%3$s или %4$sажурирај%5$s.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
sr_RS: %1$sПогледај верзију %2$s детаљи%3$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
sr_RS: Контактирајте свог администратора да постави ажурирање.

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
sr_RS: Доступна је нова верзија %1$s.

en: Some themes or plugins may not be fully compatible with the language defined by the content or by domains.
sr_RS: Неке теме или додаци можда неће бити компатибилни са језички дефинисаним садржајем или доменима.

en: Activate languages and translations for media only if you need to translate the text attached to the media: the title, the alternative text, the caption, the description... Note that the file is not duplicated.
sr_RS: Укључите језике и преводе за садржаје само ако треба да преведете текст који је придружен садржају: наслов, алтернативни текст, натпис, опис... Имајте на уму да датотека није дуплирана.

en: When the front page is visited, redirects to itself in the browser preferred language. As this doesn't work if it is cached, Polylang will attempt to disable the front page cache for known cache plugins.
sr_RS: Када се посети почетна страница, преусмерава на себе на жељеном језику прегледача. Пошто ово не функцонише ако је кеширано, Polylang ће покушати да онемогући кеширање почетне странице за познате додатке за кеширање.

en: Terms without language
sr_RS: Таксономија без језика

en: Posts without language
sr_RS: Чланци без језика

en: The homepage is not translated in all languages
sr_RS: Почетна страница није преведена на све језике

en: It is mandatory to translate the static front page in all languages.
sr_RS: Обавезно је превести статичну почетну страницу на све језике.

en: All languages have a translated homepage
sr_RS: Сви језици имају преведену почетну страницу

en: Homepage translated
sr_RS: Почетна страница је преведена

en: Undefined
sr_RS: Недефинисано

note: translators: placeholder is the flag image
en: Flag used in the language switcher: %s
sr_RS: Застава коришћена за промену језика: %s

note: translators: placeholder is the language name
en: Language: %s
sr_RS: Језик: %s

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s options
sr_RS: %s опције

en: Previous and next months
sr_RS: Претходних и следећих месеци

note: translators: %s: is the translated label of the 'Ignore' button
en: %s: stay at this step
sr_RS: %s: останите на овом кораку

note: translators: %s: is the translated label of the 'No' button
en: %s: don't add this language and continue to the next step
sr_RS: %s: не додајте овај језик и наставите на следећи корак

note: translators: %s: is the translated label of the 'Yes' button
en: %s: add this language and continue to the next step
sr_RS: %s: додајте овај језик и наставите на следећи корак

en: Do you want to add this language before continuing to the next step?
sr_RS: Да ли желите да додате овај језик пре него што наставите на следећи корак?

note: translators: %1$s: is a language flag image, %2$s: is a language native name
en: You selected %1$s %2$s but you didn't add it to the list before continuing to the next step.
sr_RS: Изабрали сте %1$s %2$s али их нисте додали на листу пре него што сте наставили на следећи корак.

en: Languages already defined
sr_RS: Језици су већ дефинисани

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Select a language to be added
sr_RS: Одаберите језик који желите да додате

en: First we are going to define the languages that you will use on your website.
sr_RS: Прво ћемо дефинисати језике које ћете користити на вашем веб месту.

en: This wizard will help you configure your Polylang settings, and get you started quickly with your multilingual website.
sr_RS: Чаробњак ће вам помоћи да конфигуришете Polylang подешавања и брзо започнете са вашим вишејезичним веб местом.

en: Skip setup
sr_RS: Прескочи подешавања

en: Run the Setup Wizard
sr_RS: Покрените инсталацију

en: You&lsquo;re almost ready to translate your contents!
sr_RS: Скоро сте спремни да преведете свој садржај!

en: There is an error with a license key.
sr_RS: Дошло је до грешке са лиценцним кључем.

en: Please enter your license key: | Please enter your license keys:
sr_RS[0]: Молимо унесите ваш лиценцни кључ:
sr_RS[1]: Молимо унесите ваше лиценцне кључеве:
sr_RS[2]: Молимо унесите ваше лиценцне кључеве:

en: You are using plugins which require a license key.
sr_RS: Користите додатак који захтева лиценцни кључ.

en: Continue
sr_RS: Настави

note: translators: %s is the plugin name
en: %s &rsaquo; Setup
sr_RS: %s &rsaquo; Поставка

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Allow Polylang to translate media
sr_RS: Омогући Polylang-у да преводи садржај

en: You must activate media translation if you want to translate the title, the alternative text, the caption, or the description. Otherwise you can safely deactivate it.
sr_RS: Морате укључити превод садржаја уколико желите да преведете наслов, алтернативни текст, натпис или опис. У супротном, можете га безбедно искључити.

en: When you want to insert media in a post, only the media in the language of the current post will be displayed.
sr_RS: Када желите да уметнете садржај у чланак, приказаће се само садржаји на језику тренутног чланка.

en: When you translate a media, the file is not duplicated on your disk, however you will see one entry per language in the media library.
sr_RS: Када преведете садржај, не прави се дупликат датотеке на вашој меморији, међутим, видећете један унос по језику у библиотеци садржаја.

en: Polylang allows you to translate the text attached to your media, for example the title, the alternative text, the caption, or the description.
sr_RS: Polylang вам омогућава да преводите текст придружен садржају, као нпр: наслов, алтернативни текст, натпис или опис.

en: Return to the Dashboard
sr_RS: Врати се на Dashboard

en: Polylang Business Pack
sr_RS: Polylang пословни пакет

note: translators: %s is the name of Polylang Business Pack product
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure a better compatibility, we recommend you use %s which includes both Polylang Pro and Polylang For WooCommerce.
sr_RS: Приметили смо да користите Polylang са WooCommerce-ом. Како бисмо осигурали бољу компатибилност, препоручујемо вам да користите %s који укључује и Polylang Pro и Polylang за WooCommerce.

en: Purchase Polylang Business Pack
sr_RS: Купите Polylang пословни пакет

en: Buy now
sr_RS: Купи сада

en: Thank you for activating Polylang. If you want more advanced features - duplication, synchronization, REST API support, integration with other plugins, etc. - or further help provided by our Premium support, we recommend you upgrade to Polylang Pro.
sr_RS: Хвала вам што сте активирали Polylang. Уколико желите напредне фукнције - дупликацију, синхронизацију,  REST API подршку, интеграцију са другим додацима или додатну помоћ коју пружа наша премијум подршка, препоручујемо вам надоградњу на Polylang Pro.

en: Upgrade to Polylang Pro
sr_RS: Надогради на Polylang Pro

en: View pages
sr_RS: Прегледај странице

en: You're ready to translate the posts on your website.
sr_RS: Спремни сте за превођење чланака на вашем веб месту.

en: Translate some pages
sr_RS: Преведи неке странице

en: To get your website ready, there are still two steps you need to perform manually: add menus in each language, and add a language switcher to allow your visitors to select their preferred language.
sr_RS: Како бисте припремили своје веб место, остају вам још 2 корака која морате ручно извршити: да додате изборнике на сваком језику и да додате опцију избора језика како бисте омогућили посетиоцима да одаберу жељени језик.

en: Create menus
sr_RS: Направите изборнике

en: Next step
sr_RS: Следећи корак

en: Read documentation
sr_RS: Прочитајте документацију

en: You're now able to translate your contents such as posts, pages, categories and tags. You can learn how to use Polylang by reading the documentation.
sr_RS: Сада сте у могућности да преведете ваш садржај као што су чланци, странице, категорије и ознаке. Можете да научите како да користите Polylang читајући документацију.

en: You're ready to translate your contents!
sr_RS: Спремни сте за превођење вашег садржаја!

en: If you add a new language, don't forget to translate your homepage.
sr_RS: Уколико додајете нови језик, не заборавите да преведете почетну страницу.

en: One language is well defined and assigned to your home page.
sr_RS: Један језик је дефинисан и додељен вашој почетној страници.

en: We are going to prepare this page in
sr_RS: Припремићемо ову страницу на

en: Your static homepage is already translated in
sr_RS: Ваша статичка почетна станица је већ преведена на

en: After the pages is created, it is up to you to put the translated content in each page linked to each language.
sr_RS: Након што су странице направљене, на вама је да ставите преведени садржај на сваку страницу која је повезана са сваким језиком.

en: For your site to work correctly, this page must be translated in all available languages.
sr_RS: Како би ваше веб место правилно функционисало, ова страница мора бити преведена на све доступне језике.

note: translators: %s is the language of the front page ( flag, native name and locale )
en: Its language is : %s.
sr_RS: Језик је: %s.

note: translators: %s is the post title of the front page
en: You defined this page as your static homepage: %s.
sr_RS: Дефинисали сте ову страницу као статичку почетну страницу: %s.

en: Homepage
sr_RS: Почетна страница

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Remove this language
sr_RS: Уклоните овај језик

en: Ignore
sr_RS: Занемари

en: No
sr_RS: Не

en: Yes
sr_RS: Да

en: A language wasn't added.
sr_RS: Језик није додат.

en: You selected a language, however, to be able to continue, you need to add it.
sr_RS: Изабрали сте језик, али га морате додати пре него што будете у могућности да наставите.

en: You need to add at least one language.
sr_RS: Морате да додате барем један језик.

en: You already added this language.
sr_RS: Већ сте додали овај језик.

en: You need to select a language to be added.
sr_RS: Морате означити језик који желите да додате.

en: Licenses
sr_RS: Лиценце

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да управљате могућностима за ово веб место.

en: Setup
sr_RS: Подешавања

en: Choose the language to be assigned
sr_RS: Одаберите језик који желите да доделите

en: The selected language below will be applied to all your content without an assigned language.
sr_RS: Одабрани језик у наставку биће примењен на сав ваш садржај без додељеног језика.

en: For your site to work correctly, you need to assign a language to all your contents.
sr_RS: Како би ваше веб место правилно функционисало, морате доделити језик свим вашим садржајима.

en: Content without language
sr_RS: Садржај без језика

en: Privacy Policy Page
sr_RS: Страна политике приватности

note: translators: 1: Plugin name 2: Current WordPress version 3: Required WordPress version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of WordPress. You are using using WordPress %2$s. %1$s requires at least WordPress %3$s.
sr_RS: %1$s се деактивирао јер користите застарелу верзију Вордпреса . Ви користите верзију %2$s а %1$s захтева најмање Вордпрес %3$s.

note: translators: 1: Plugin name 2: Current PHP version 3: Required PHP version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of PHP. You are using using PHP %2$s. %1$s requires PHP %3$s.
sr_RS: %1$s се деактивирао јер користите застарелу верзију PHP-а. Ви користите верзију %2$s а %1$s захтева PHP %3$s.

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key will expire soon! Precisely, it will expire on %1$s. %2$sRenew your license key today!%3$s
sr_RS: Ваш лиценцни кључ ускоро истиче! Тачније, истиче %1$s. %2$sОбновите свој лиценцни кључ већ данас!%3$s

en: To enable this feature, you need Polylang Pro.
sr_RS: Како бисте омогућили ову функционалност, потребан вам је Polylang Pro.

en: If you attempt to modify them anyway, your changes will not be saved.
sr_RS: Уколико пробате да их измените, ваше промене неће бити сачуване.

en: Some taxonomies or metadata may be synchronized with existing translations that you are not allowed to modify.
sr_RS: Неке таксономије или метаподаци могу бити синхронизовани са постојећим преводима које вам није дозвољено да мењате.

note: translators: %s is a comma separated list of native language names
en: You must translate your static front page in %s.
sr_RS: Морате превести вашу статичку почетну страницу на %s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you have been using Polylang for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
sr_RS: Приметили смо да већ неко време користите Polylang. Надамо се да вам се свиђа и заиста би нам значило уколико бисте нас %1$s оценили са 5 звездица%2$s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure compatibility, we recommend you use %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.
sr_RS: Приметили смо да користите Polylang са WooCommerce-ом. Како бисмо осигурали компатибилност, препоручујемо вам да користите %1$s sPolylang за WooCommerce%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are Polylang version numbers
en: Before upgrading to %2$s, please upgrade to %1$s.
sr_RS: Пре него што надоградите на %2$s, молимо вас да надоградите на %1$s.

note: translators: accessibility text
en: Dismiss this notice.
sr_RS: Занемари ову напомену.

en: User
sr_RS: Корисник

note: translators: %s is a language native name
en: User description - %s
sr_RS: Опис корисника - %s

en: Translated user descriptions
sr_RS: Преведени описи корисника

en: Tibet
sr_RS: Тибет

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
sr_RS: Подршка и додатне функционалности су доступне %1$sPolylang Pro%2$s корисницима.

en: Upgrade now.
sr_RS: Надоградите сада.

note: translators: %s is a date
en: Your license key expires on %s.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ истиче %s.

en: The license key never expires.
sr_RS: Лиценцни кључ не истиче.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag
en: Your license key has reached its activation limit. %1$sView possible upgrades%2$s now.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је достигао ограничење за активацију. %1$sПогледајте могуће надоградње%2$s сада.

note: translators: %s is a product name
en: This is not a %s license key.
sr_RS: Ово није %s лиценцни кључ.

note: translators: %1$s is a product name, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your %1$s license key is not active for this URL. Please %2$svisit your account page%3$s to manage your license key URLs.
sr_RS: Ваш %1$s лиценцни кључ није укључен за овај URL. Молимо вас да %2$sпосетите страницу вашег налога%3$s како бисте управљали URL адресама вашег лиценцног кључа.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
sr_RS: Неисправна лиценца. Молимо вас да %1$sпосетите страницу вашег налога%2$s и потврдите је.

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је истекао %1$s. Молимо вас да %2$sобновите свој лиценцни кључ%3$s.

en: Manage licenses for Polylang Pro and add-ons.
sr_RS: Управљајте лиценцама за Polylang Pro и додатке.

en: License keys
sr_RS: Лиценцни кључеви

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in URLs.
sr_RS: Омогућава превођење прилагођених врста чланака и таксономија у URL-овима.

en: Translate slugs
sr_RS: Преведи подлошке

en: Allows to share the same URL slug across languages for posts and terms.
sr_RS: Омогућава дељење истог URL подлошка на више језика за чланке и изразе.

en: Share slugs
sr_RS: Дељење подложака

en: Error
sr_RS: Грешка

en: You do not have permission to install plugin updates
sr_RS: Немате довољна права да ажурирате додатке

note: translators: Post calendar label. %s: Date.
en: Posts published on %s
sr_RS: Чланак је објављен %s

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sr_RS: j. F Y.

en: Choose a flag for the language.
sr_RS: Одаберите заставу за језик.

note: translators: accessibility text
en: Filter by group
sr_RS: Филтер по групи

note: translators:  accessibility text, %s is a string potentially in any language
en: Select %s
sr_RS: Izaberite  %s

en: Description
sr_RS: Opsi

en: Module
sr_RS: Modul

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvajte promene

en: Cancel
sr_RS: Zaustavi

en: Delete this language and all its associated data
sr_RS: Избришите овај језик и све повезане податке

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Choose %s as default language
sr_RS: Одаберите %s као подразумевани језик

en: Select as default language
sr_RS: Одаберите као подразумевани језик

en: Edit this language
sr_RS: Уредите овај језик

en: You can set them all to the default language.
sr_RS: Можете поставити све као подразумевани језик.

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
sr_RS: Постоје чланци, странице, категорије и ознаке без језика.

note: translators: %s is an url
en: Polylang was unable to access the %s URL. Please check that the URL is valid.
sr_RS: Polylang није могао да приступи URL %s. Молимо вас проверите да ли је URL исправан.

note: translators: %s is a native language name
en: Please enter a valid URL for %s.
sr_RS: Молимо вас унесите исправан URL за %s.

en: Decide how your URLs will look like.
sr_RS: Одредите како ће ваше URL адресе изгледати.

en: Deactivated
sr_RS: Искључено

en: Activate this module
sr_RS: Укључите овај модул

en: Deactivate
sr_RS: Деактивирај

en: Deactivate this module
sr_RS: Искључите овај модул

en: Configure this module
sr_RS: Конфигуришите овај модул

en: Activate languages and translations management for the custom post types and the taxonomies.
sr_RS: Укључите управљање језицима и преводима за прилагођене врсте чланака и таксономија.

en: Custom post types and Taxonomies
sr_RS: Врсте прилагођених чланака и таксономија

en: Zimbabwe
sr_RS: Zimbabve

en: South Africa
sr_RS: Južnoafrička Republika

en: Mayotte
sr_RS: Majote

en: Yemen
sr_RS: Jemen

en: Western Samoa
sr_RS: Западна Самоа

en: Wallis and Futuna
sr_RS: Валис и Футуна

en: Wales
sr_RS: Велс

en: Vietnam
sr_RS: Vijetnam

en: United States Virgin Islands
sr_RS: Америчка Девичанска Острва

en: Veneto
sr_RS: Венето

en: Venezuela
sr_RS: Venecuela

en: Saint Vincent and the Grenadines
sr_RS: Сент Винсент и Гренадини

en: Vatican
sr_RS: Ватикан

en: Uruguay
sr_RS: Urugvaj

en: United States
sr_RS: SAD

en: Ukraine
sr_RS: Ukrajna

en: Tanzania
sr_RS: Tanzanija

en: Taiwan
sr_RS: Tajvan

en: Trinidad and Tobago
sr_RS: Trinidad i Tobago

en: Turkey
sr_RS: Turska

en: Tunisia
sr_RS: Tunis

en: Turkmenistan
sr_RS: Туркменистан

en: Timor-Leste
sr_RS: Источни Тимор

en: Tajikistan
sr_RS: Tadžikistan

en: Thailand
sr_RS: Tajland

en: French Southern Territories
sr_RS: Francuske Južne Teritorije

en: Chad
sr_RS: Чад

en: Turks and Caicos Islands
sr_RS: Туркс и Кајкос Острва

en: Swaziland
sr_RS: Svaziland

en: Syria
sr_RS: Sirija

en: El Salvador
sr_RS: Салвадор

en: South Sudan
sr_RS: Јужни Судан

en: Suriname
sr_RS: Surinam

en: Sierra Leone
sr_RS: Siera Lion

en: Slovakia
sr_RS: Slovačka

en: Saint Helena
sr_RS: Света Хелена

en: Singapore
sr_RS: Singapur

en: Sweden
sr_RS: Švedska

en: Scotland
sr_RS: Шкотска

en: Seychelles
sr_RS: Sejšeli

en: Solomon Islands
sr_RS: Соломонска Острва

en: Saudi Arabia
sr_RS: Saudijska Arabija

en: Rwanda
sr_RS: Ruanda

en: Russia
sr_RS: Rusija

en: Serbia
sr_RS: Srbija

en: Romania
sr_RS: Rumunija

en: Quebec
sr_RS: Квебек

en: Qatar
sr_RS: Katar

en: Paraguay
sr_RS: Paragvaj

en: Palestinian Territory
sr_RS: Палестинска територија

en: Puerto Rico
sr_RS: Puerto Riko

en: Pitcairn
sr_RS: Ostrva Pitkern

en: Saint Pierre and Miquelon
sr_RS: Сент Пјер и Микелон

en: Poland
sr_RS: Poljska

en: Philippines
sr_RS: Filipini

en: Papua New Guinea
sr_RS: Папуа Нова Гвинеја

en: French Polynesia
sr_RS: Francuska Polinezija

en: Occitania
sr_RS: Окситанија

en: New Zealand
sr_RS: Novi Zeland

en: Niue
sr_RS: Nijue

en: Norway
sr_RS: Norveška

en: Netherlands
sr_RS: Holandija

en: Nicaragua
sr_RS: Nikaragva

en: Nigeria
sr_RS: Nigerija

en: Norfolk Island
sr_RS: Norfolk Ostrva

en: New Caledonia
sr_RS: Nova Kaledonija

en: Mozambique
sr_RS: Mozambik

en: Malaysia
sr_RS: Malasija

en: Mexico
sr_RS: Meksiko

en: Malawi
sr_RS: Malavi

en: Maldives
sr_RS: Maldivi

en: Mauritius
sr_RS: Mauricijus

en: Montserrat
sr_RS: Monserat

en: Mauritania
sr_RS: Mauritanija

en: Martinique
sr_RS: Martinik

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Severno Mariajnska ostrva

en: Macao
sr_RS: Макао

en: Mongolia
sr_RS: Mongolija

en: Myanmar
sr_RS: Mijanmar

en: Marshall Islands
sr_RS: Maršalska Ostrva

en: Madagascar
sr_RS: Madagaskar

en: Montenegro
sr_RS: Crna Gora

en: Moldova
sr_RS: Moldavija

en: Monaco
sr_RS: Monako

en: Morocco
sr_RS: Maroko

en: Libya
sr_RS: Libija

en: Luxembourg
sr_RS: Luksemburg

en: Lithuania
sr_RS: Litvanija

en: Lesotho
sr_RS: Lesoto

en: Liberia
sr_RS: Liberija

en: Sri Lanka
sr_RS: Šri Lanka

en: Liechtenstein
sr_RS: Лихтенштајн

en: Saint Lucia
sr_RS: Сент Луција

en: Lebanon
sr_RS: Liban

en: Cayman Islands
sr_RS: Kajmanska ostrva

en: Kuwait
sr_RS: Kuvajt

en: Kurdistan
sr_RS: Курдистан

en: South Korea
sr_RS: Južna Koreja

en: North Korea
sr_RS: Severna Koreja

en: Saint Kitts and Nevis
sr_RS: Сент Китс и Невис

en: Comoros
sr_RS: Коморска Острва

en: Cambodia
sr_RS: Kambodža

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Киргизстан

en: Kenya
sr_RS: Kenija

en: Jamaica
sr_RS: Jamajka

en: Italy
sr_RS: Italija

en: Iceland
sr_RS: Исланд

en: Iran
sr_RS: Иран

en: Iraq
sr_RS: Irak

en: British Indian Ocean Territory
sr_RS: Britanska Teriritorija Indijskog Okeana

en: India
sr_RS: Индија

en: Israel
sr_RS: Izrael

en: Republic of Ireland
sr_RS: Republika Irska

en: Indonesia
sr_RS: Индонезија

en: Hungary
sr_RS: Мађарска

en: Haiti
sr_RS: Хаити

en: Croatia
sr_RS: Хрватска

en: Honduras
sr_RS: Хондурас

en: Hong Kong
sr_RS: Хонг Конг С. А. Р. Кина

en: Guyana
sr_RS: Gvajana

en: Guinea-Bissau
sr_RS: Гвинеја-Бисао

en: Guatemala
sr_RS: Gvatamala

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sr_RS: Јужна Џорџија и Јужна Сендвичка Острва

en: Greece
sr_RS: Грчка

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Ekvatorijalna Gvineja

en: Guadeloupe
sr_RS: Gvadelupe

en: Guinea
sr_RS: Гвинеја

en: Gambia
sr_RS: Гамбија

en: Greenland
sr_RS: Grenland

en: Ghana
sr_RS: Гана

en: Georgia
sr_RS: Грузија

en: United Kingdom
sr_RS: Велика Британија

en: Galicia
sr_RS: Галиција

en: Gabon
sr_RS: Габон

en: France
sr_RS: Француска

en: Faroe Islands
sr_RS: Farska ostrva

en: Micronesia
sr_RS: Mikronesija

en: Fiji
sr_RS: Fidži

en: Finland
sr_RS: Финска

en: Ethiopia
sr_RS: Етиопија

en: Spain
sr_RS: Španija

en: Eritrea
sr_RS: Еритреја

en: England
sr_RS: Енглеска

en: Western Sahara
sr_RS: Zapadna Sahara

en: Egypt
sr_RS: Египат

en: Estonia
sr_RS: Естонија

en: Ecuador
sr_RS: Еквадор

en: Algeria
sr_RS: Alžir

en: Dominican Republic
sr_RS: Доминиканска Република

en: Dominica
sr_RS: Dominika

en: Denmark
sr_RS: Данска

en: Djibouti
sr_RS:  Džubuti

en: Germany
sr_RS: Немачка

en: Czech Republic
sr_RS: Чешка

en: Cyprus
sr_RS: Кипар

en: Christmas Island
sr_RS: Božićno ostrvo

en: Cape Verde
sr_RS: Капе Верде

en: Cuba
sr_RS: Куба

en: Costa Rica
sr_RS: Kosta Rika

en: Colombia
sr_RS: Колумбија

en: China
sr_RS: Кина

en: Cameroon
sr_RS: Камерун

en: Chile
sr_RS: Чиле

en: Cook Islands
sr_RS: Kukova Ostrva

en: Ivory Coast
sr_RS: Обала Слоноваче

en: Switzerland
sr_RS: Швајцарска

en: Congo
sr_RS: Kongo

en: Central African Republic
sr_RS: Централно Афричка Република

en: Democratic Republic of the Congo
sr_RS: Демократска република Конго

en: Cocos
sr_RS: Кокос

en: Catalonia
sr_RS: Каталонија

en: Canada
sr_RS: Канада

en: Belize
sr_RS: Белизе

en: Belarus
sr_RS: Belorusija

en: Botswana
sr_RS: Bocvana

en: Bhutan
sr_RS: Butan

en: Bahamas
sr_RS: Бахами

en: Bermuda
sr_RS: Bermude

en: Burundi
sr_RS: Бурунди

en: Bahrain
sr_RS: Bahrein

en: Bulgaria
sr_RS: Bugarska

en: Burkina Faso
sr_RS: Буркина Фасо

en: Belgium
sr_RS: Belgija

en: Bangladesh
sr_RS: Bangladeš

en: Basque Country
sr_RS: Баскија

en: Bosnia and Herzegovina
sr_RS: Bosna i Hercegovina

en: Azerbaijan
sr_RS: Azerbejdžan

en: Åland Islands
sr_RS: Оландска Острва

en: American Samoa
sr_RS: Američka Samoa

en: Arab league
sr_RS: Арапска лига

en: Netherlands Antilles
sr_RS: Holandski Antili

en: Armenia
sr_RS: Арменија

en: Albania
sr_RS: Albanija

en: Anguilla
sr_RS: Anguila

en: Antigua and Barbuda
sr_RS: Антигве и Барбуда

en: Afghanistan
sr_RS: Avganistan

en: United Arab Emirates
sr_RS: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: Andorra
sr_RS: Andora

note: translators: accessibility text
en: Translation
sr_RS: Превод

en: Posts Page
sr_RS: Postovi na stranici

en: Front Page
sr_RS: Главна Страна

en: Add to Menu
sr_RS: Додај у мени

en: The flag does not exist
sr_RS: Застава не постоји

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Add a translation in %s
sr_RS: Додај превод у %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: This item is in %s
sr_RS: Ова ставка је у %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit the translation in %s
sr_RS: Уреди превод у %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit this item in %s
sr_RS: Уреди ставку у %s

note: Description of the plugin
en: Adds multilingual capability to WordPress
sr_RS: Dodaje višejezičku sposobnost za WordPress

en: Activate
sr_RS: Активирај

en: Activated
sr_RS: Укључена

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
sr_RS: Polilang je deaktiviran jer ste nadogradili sa veoma stare verzije .

en: Title:
sr_RS: Naslov:

en: Displays a language switcher
sr_RS: Prikazuje izmenu jezika (Displays a language switcher)

en: Displays as a dropdown
sr_RS: Prikazuje se u opadajućem meniju

en: Hides languages with no translation
sr_RS: Сакрива језике без превода

en: Hides the current language
sr_RS: Skriva trenutni jezik

en: Forces link to front page
sr_RS: Forsira link ka naslovnoj stranici (home page)

en: Displays flags
sr_RS: Prikazuje zastave

en: Displays language names
sr_RS: Prikazuje imena jezika

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
sr_RS: Увези <strong>чланке, странице, коментаре, прилагођена поља, категорије и ознаке</strong> из Вордпрес датотеке за извоз.

en: Uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Search
sr_RS: Претрага

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
sr_RS: Koristite ovo za uklanjanje neiskorišćenih žica iz baze podataka, na primer kada je plugin deinstaliran. (Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.)

en: Clean strings translation database
sr_RS: Očisti svojstva prevoda databaze (Clean strings translation database)

en: Search translations
sr_RS: Pretraži prevode

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
sr_RS: Opcije sinhronizacije omogućavaju da se održe potpuno iste vrednosti (ili prevode u slučaju nomenklaturama i stranice roditelja ) od meta sadržaja između prevoda članka ili stranice.

en: Synchronization
sr_RS: Sinhronizacija

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
sr_RS: Aktivirajte jezike i prevode za prilagođene nomenklature. (Activate languages and translations for custom taxonomies.)

en: Custom taxonomies
sr_RS: Prilagođene nomenklature (Custom taxonomies)

en: Activate languages and translations for custom post types.
sr_RS: Aktivirajte jezike i prevode za izmenjene tipove članka. (Activate languages and translations for custom post types.)

en: Custom post types
sr_RS: Izmenjeni članci

en: Media
sr_RS: Mediji

en: Detect browser language
sr_RS: Detektuj jezik pretrživača (na pr: Google Chrome. Firefox...)

note: translators: %1$s example url when the option is active. %2$s example url when the option is not active
en: Example: %1$s instead of %2$s
sr_RS: На пример: %1$s уместо %2$s

en: The front page URL contains the language code instead of the page name or page id
sr_RS: Url naslovne stranice sadrži jezičkii kod umesto imena stranice ili id stranice

en: Keep /language/ in pretty permalinks
sr_RS: Sačuvajte /jezik/ u lepim permalinkovima (in pretty permalinks)

en: Remove /language/ in pretty permalinks
sr_RS: Uklonite /ljezik/ u lepim permalinkovima  ( Remove /language/ in pretty permalinks)

en: Hide URL language information for default language
sr_RS: Sakrij Informacije URL jezika za podrazumevani jezik

en: The language is set from different domains
sr_RS: Jezik je namešten za različito web ime (The language is set from different domains )

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
sr_RS: Jezik je namešten od sub-imena u lepim permalinkovima  (The language is set from the subdomain name in pretty permalinks)

en: Example:
sr_RS: Primer:

en: The language is set from the code in the URL
sr_RS: Језик је подешен на основу кода из URL-а

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
sr_RS: Jezik je podešen u imenu direktorijuma u lepim permalinkovima (The language is set from the directory name in pretty permalinks)

en: Posts, pages, categories and tags URLs will not be modified.
sr_RS: Članci, stranice, kategorije i tagovi nisu modifikovani (Posts, pages, categories and tags urls are not modified.)

en: The language is set from content
sr_RS: Jezik je postavljen iz sadržaja (The language is set from content)

en: URL modifications
sr_RS: URL izmene - modifikacije

note: translators: accessibility text
en: Default language
sr_RS: Podrazumevani jezik

en: Update
sr_RS: Ажурирај

en: Position of the language in the language switcher
sr_RS: Položaj jezika u izmenjivaču redosleda jezika

en: Choose the text direction for the language
sr_RS: Odaberite smer teksta za jezik

en: right to left
sr_RS: Sa desna nalevo

en: left to right
sr_RS: Sa leva na desno

en: Text direction
sr_RS: Pravac teksta

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
sr_RS: Језички код - по могућству двословна ознака ISO 639-1 (на пример: ен)

en: Language code
sr_RS: Jezički kod

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
sr_RS: WordPress (lokalni) prostor za jezik (na primer: en_US ). Moraćete da instalirate Mo datoteku za taj jezik

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
sr_RS: Ime je kako se prikazuju na vašem sajtu (na primer : engleski)

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
sr_RS: Možete odabrati neki od jezika u listi ili ga direktno izmenite ispod.

en: Choose a language
sr_RS: Izaberite jezik

en: Add new language
sr_RS: Dodaj novi jezik

en: Edit language
sr_RS: Izmeni jezik

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis; FAQs, and documentation for developers to adapt their plugins and themes.
sr_RS: Polylang је опремљен обимном %1$sдокументацијом%2$s (на енглеском језику). Садржи информације о томе како да подесите своје вишејезично веб место и да га користите на дневној бази; Често постављана питања и документација за градитеље да прилагоде своје додатке и теме.

en: Filter
sr_RS: Филтрирај

en: View all groups
sr_RS: Pogledaj sve grupe

en: Translations
sr_RS: Prevodi

en: Group
sr_RS: Grupa

en: Name
sr_RS: Ime

en: String
sr_RS: Veza

en: Posts
sr_RS: Članak

en: Flag
sr_RS: Zastava

en: Order
sr_RS: Redosled

en: Code
sr_RS: Kod

en: Locale
sr_RS: Локализација

en: Full name
sr_RS: Puno ime

en: Delete
sr_RS: Obriši

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
sr_RS: Vi hoćete da trajno izbrišete ovaj jezik. Da li ste sigurni?

en: Featured image
sr_RS: Odabrana slika (Featured image)

en: Page order
sr_RS: Redosled stranica

en: Page template
sr_RS:  Izgled (šablon) stranica

en: Page parent
sr_RS: Roditelj stranice

en: Post format
sr_RS: Format članka

en: Published date
sr_RS: Datum objave

en: Sticky posts
sr_RS: Lepljivi članak-ci  (Sticky posts)

en: Comment status
sr_RS: Status komentara

en: Custom fields
sr_RS: Prilagođena polja

en: Taxonomies
sr_RS: Taksonomije

en: Settings saved.
sr_RS: Подешавања су сачувана.

en: Translations updated.
sr_RS: Преводи су ажурирани.

en: Strings translations
sr_RS: Prevod veza (Strings translation)

en: About Polylang
sr_RS: O Polylangu

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
sr_RS: Jezik je kreiran, ali WordPress jezička datoteka nije preuzeta. Molimo instalirajte je ručno

en: Filters content by language
sr_RS: Filteriše sadržaj prema jeziku

en: Show all languages
sr_RS: Prikaži sve jezike

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Widget text
sr_RS: Текст виџета

en: Widget title
sr_RS: Naslov Vidžeta (Widget title)

en: Language switcher
sr_RS: Promena jezika

en: The language must have a name
sr_RS: Jezik (novi) mora imati ime

en: The language code must be unique
sr_RS: Kod jezika mora biti jedinstven

en: The language code contains invalid characters
sr_RS: Jezički kod sadrži nevažeće znakove/slova

en: Enter a valid WordPress locale
sr_RS: Unesite važeći WordPress lokal (Enter a valid WordPress locale)

en: Language updated.
sr_RS: Језик је ажуриран.

en: Language deleted.
sr_RS: Језик је обрисан.

en: Language added.
sr_RS: Језик је додат.

en: Impossible to add the language.
sr_RS: Немогуће је додати овај језик.

en: All languages
sr_RS: Svi jezici

en: The widget is displayed for:
sr_RS: Vidžet je prikazan za:

en: None
sr_RS: Нема

en: Sets the language
sr_RS: Postavlja jezik

en: Edit
sr_RS: Izmeni

en: (no parent)
sr_RS: (без родитеља)

en: Languages
sr_RS: Jezici

en: Language
sr_RS: Језик

en: &mdash; No Change &mdash;
sr_RS: &mdash; Нема промене &mdash;
