Plugins - Akismet - en to sr_RS translation catalogue (166 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sr_RS: %1$s је променио стање коментара у %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sr_RS[0]: %d коментар није могао бити проверен.
sr_RS[1]: %d коментара нису могла бити проверена.
sr_RS[2]: %d коментара нису могла бити проверена.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sr_RS[0]: %d коментар је померен на отпад.
sr_RS[1]: %d коментара су померена на отпад.
sr_RS[2]: %d коментара су померена на отпад.

en: %s ago
sr_RS: %s раније

en: %s approved | %s approved
sr_RS[0]: %s прихваћен
sr_RS[1]: %s прихваћена
sr_RS[2]: %s прихваћених

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sr_RS[0]: %s коментар је ухваћен као непожељан.
sr_RS[1]: %s коментара су ухваћена као непожељна.
sr_RS[2]: %s коментара су ухваћена као непожељна.

en: %s false positive | %s false positives
sr_RS[0]: %s лажни непожељни
sr_RS[1]: %s лажна непожељна
sr_RS[2]: %s лажних непожељних

en: %s missed spam | %s missed spam
sr_RS[0]: %s промашен непожељни
sr_RS[1]: %s промашена непожељна
sr_RS[2]: %s промашених непожељних

en: %s reported this comment as not spam.
sr_RS: %s је пријавио овај коментар као да није непожељан.

en: %s reported this comment as spam.
sr_RS: %s је пријавио овај коментар као непожељан.

en: (opens in a new tab)
sr_RS: (отвара се на новој картици)

en: (undo)
sr_RS: (опозови)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sr_RS[0]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељног коментара.
sr_RS[1]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељна коментара.
sr_RS[2]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је већ заштитио ваше веб место од %2$s непожељних коментара.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sr_RS[0]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељног коментара</a>.
sr_RS[1]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељна коментара</a>.
sr_RS[2]: <a href="%1$s">Акисмет</a> је заштитио ваше веб место од <a href="%2$s">%3$s непожељених коментара</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sr_RS: <a href="%s">Акисмет</a> зауставља непожељне од појаве на вашем блогу.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sr_RS[0]: <strong class="count">%1$s непожељан коментар</strong> је заустављен од стране <strong>Акисмета</strong>
sr_RS[1]: <strong class="count">%1$s непожељна коментара</strong> су заустављена од стране <strong>Акисмета</strong>
sr_RS[2]: <strong class="count">%1$s непожељних коментара</strong> је заустављено од стране <strong>Акисмета</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sr_RS: <strong>Скоро је завршено</strong> - подесите Акисмет и реците збогом непожељним

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sr_RS: Акисметов API кључ од 12 знакова. Доступан на akismet.com/get/

en: API Key
sr_RS: API кључ

en: API key must be set to fetch stats.
sr_RS: API кључ мора бити постављен да би се добавиле статистике.

en: Account
sr_RS: Налог

en: Accuracy
sr_RS: Тачност

en: Active
sr_RS: Укључено

en: Akismet
sr_RS: Акисмет

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sr_RS: Акисмет %s захтева Вордпрес %s или новији.

en: Akismet Configuration
sr_RS: Подешавања Акисмета

en: Akismet FAQ
sr_RS: Акисметова ЧПП

en: Akismet Setup
sr_RS: Постављање Акисмета

en: Akismet Stats
sr_RS: Статистике Акисмета

en: Akismet Support
sr_RS: Акисметова подрашка

en: Akismet Widget
sr_RS: Акисметов виџет

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sr_RS: Акисмет је препознао овај коментар као непожељан током аутоматског покушаја.

en: Akismet caught this comment as spam.
sr_RS: Акисмет је препознао овај коментар као непожељан.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sr_RS[0]: Акисмет је проверио %s коментар.
sr_RS[1]: Акисмет је проверио %s коментара.
sr_RS[2]: Акисмет је проверио %s коментара.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sr_RS: Акисмет је очистио овај коментар током аутоматског покушаја.

en: Akismet cleared this comment.
sr_RS: Акисмет је очистио овај коментар.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sr_RS: Акисмет се сусрео са проблемом приликом претходног SSL захтева и привремено га онемогућио. Ускоро ће поново почети коришћење SSL-а за захтеве.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sr_RS: Акисмет филтрира непожељно тако да ви можете да се усредсредите на важније ствари.

en: Akismet has detected a problem.
sr_RS: Акисмет је пронашао проблем.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %d сати!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %d сата!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %d сати!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %d минут!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %d минута!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %d минута!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sr_RS[0]: Акисмет вам је сачувао %s дан!
sr_RS[1]: Акисмет вам је сачувао %s дана!
sr_RS[2]: Акисмет вам је сачувао %s дана!

en: Akismet privacy notice
sr_RS: Акисметово обавештење о приватности

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sr_RS: Акисмет је поново проверио и препознао овај коментар као непожељан.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sr_RS: Акисмет је поново проверио и очистио овај коментар.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sr_RS: Акисмет није био у могућности да провери овај коментар (одговор: %s) али ће аутоматски покушати касније.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sr_RS: Акисмет није успео да поново проверио овај коментар (одговор: %s).

en: All systems functional.
sr_RS: Сви системи раде.

en: All time
sr_RS: Све време

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sr_RS: Увек стави непожељне у фасциклу Непожељни за преглед.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
sr_RS: Акисметов API кључ је одређен у датотеци %s за ово веб место.

en: Awaiting spam check
sr_RS: Чека проверу да ли је непожељан

en: Cancelled
sr_RS: Одустано

en: Change
sr_RS: Промени

en: Cheatin&#8217; uh?
sr_RS: Вараш, а?

en: Check for Spam
sr_RS: Провери за непожељне коментаре

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sr_RS: Одаберите да ли да аутоматски одбаците најгоре непожељне или да увек ставите све непожељне у фасциклу непожељних.

en: Cleaning up spam takes time.
sr_RS: Чишћење непожељних захтева време.

en: Cleared by Akismet
sr_RS: Очишћен од стране Акисмета

en: Click the Use this Key button.
sr_RS: Притисните дугме Користи овај кључ.

en: Comment #%d could not be checked.
sr_RS: Коментар #%d није могао бити проверен.

en: Comment #%d is not spam.
sr_RS: Коментар #%d није непожељан.

en: Comment #%d is spam.
sr_RS: Коментар #%d је непожељни.

en: Comment History
sr_RS: Историја коментара

en: Comment discarded.
sr_RS: Коментар је одбачен.

en: Comment not found.
sr_RS: Коментар није пронађен.

en: Comment status was changed to %s
sr_RS: Стање коментара је промењено у %s

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Connect with API key
sr_RS: Повежите се са API кључем

en: Connect with Jetpack
sr_RS: Повежите се са Jetpack-ом

en: Contact Akismet support
sr_RS: Контактирај Акисметову подршку

en: Copy and paste the API key into the text field.
sr_RS: Умножите и налепите API кључ у поље за унос текста.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sr_RS: Тренутно није могуће добавити статистике. Молимо вас да покушате поново.

en: Disabled.
sr_RS: Онемогућен.

en: Disconnect this account
sr_RS: Прекини везу са овим налогом

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sr_RS: Прикажи обавештење о приватности испод својих образаца коментара.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sr_RS: Прикажите број непожељних коментара које је Акисмет ухватио

en: Do not display privacy notice.
sr_RS: Не приказуј обавештење о приватности.

en: Eliminate spam from your site
sr_RS: Уклоните непожељно са свог веб места

en: Enabled.
sr_RS: Омогућен.

en: Enter an API Key
sr_RS: Унесите API кључ

en: Enter/remove an API key.
sr_RS: Унесите/уклоните API кључ.

en: Failed to connect to Akismet.
sr_RS: Повезивање са Акисметом није успело.

en: Flagged as spam by %s
sr_RS: Означен као непожељан од стране %s

en: Flagged as spam by Akismet
sr_RS: Означен као непожељан од стране Акисмета

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: For more information: %s
sr_RS: За више података: %s

en: History
sr_RS: Историја

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sr_RS: Уколико да, Акисмет ће аутоматски одбацити најгоре непожељне уместо да ставља уфасциклу непожељних.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sr_RS: Уколико да, приказује број прихваћених коментара поред сваког аутора коментара на страници списка коментара.

en: If you already have an API key
sr_RS: Уколико већ имате API кључ

en: Manual Configuration
sr_RS: Ручна поставка

en: Manually enter an API key
sr_RS: Ручно унесите API кључ

en: Missing
sr_RS: Недостаје

en: Network functions are disabled.
sr_RS: Функције мреже су искључене.

en: New to Akismet
sr_RS: Нови у Акисмету

en: No comments were caught as spam.
sr_RS: Ниједан коментар није ухваћен као непожељан.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
sr_RS: Без бриге! Ступите у контакт и помоћи ћемо вам око овога.

en: Note:
sr_RS: Напомена:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да подесите Акисметов додатак.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да ажурирате своја Акисметова подешавања и видите статистике непожељних.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sr_RS: На овој страници бићете у могућности да видите статистике филтрираних непожељних на свом веб месту.

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Past six months
sr_RS: Последњих шест месеци

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sr_RS: Молимо вас да <a href="%1$s">ажурирате Вордпрес</a> у тренутно издање или да <a href="%2$s">пређете на издање 2.4 Акисметовог додатка</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sr_RS: Молимо вас да проверите своја <a href="%s">подешавања Акисмета</a> и да контактирате свог домаћина ако проблем и даље постоји.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sr_RS: Молимо вас да контактирате <a href="%s" target="_blank">Акисметову подршку</a> за помоћ.

en: Please update your payment information.
sr_RS: Молимо вас да ажурирате своје податке плаћања.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sr_RS: Молимо вас да посетите своју <a href="%s" target="_blank">Акисметову страницу налога</a> да бисте поново укључили своју претплату.

en: Privacy
sr_RS: Приватност

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sr_RS[0]: Обрађен је %d коментар.
sr_RS[1]: Обрађена су %d коментара.
sr_RS[2]: Обрађено је %d коментара.

en: Re-adding...
sr_RS: Поновно стављање...

en: Remove this URL
sr_RS: Уклони овај URL

en: Removing...
sr_RS: Уклањање...

en: Set up your Akismet account
sr_RS: Поставите свој Акисметов налог

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sr_RS: Прикажите број прихваћених коментара поред сваког аутора коментара на страници списка коментара.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sr_RS: Отворите налог на %s како би добили API кључ.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sr_RS: Тихо одбаци најгоре и најупорније непожељне тако да их никад не видим.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sr_RS: Неки коментари нису проверени да ли су непожељни од стране Акисмета. Привремено су задржани на прегледу и касније ће аутоматски поново бити проверени.

en: Spam Blocked
sr_RS: Заустављени непожељни коментари

en: Spam blocked | Spam blocked
sr_RS[0]: Заустављених непожељних
sr_RS[1]: Заустављена непожељна
sr_RS[2]: Заустављених непожељних

en: Statistics
sr_RS: Статистике

en: Stats response could not be decoded.
sr_RS: Одговор статистике није могао бити декодиран.

en: Status
sr_RS: Стање

en: Strictness
sr_RS: Строгоћа

en: Subscription Type
sr_RS: Врста претплате

en: Suspended
sr_RS: Суспендовано

en: Temporarily disabled.
sr_RS: Привремено искључен.

en: The API key you entered could not be verified.
sr_RS: API кључ који сте унели не може бити потврђен.

en: The Akismet subscription plan
sr_RS: Акисметов план претплате

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sr_RS: Веза ка akismet.com не може бити успостављена. Молимо вас да се упутите на <a href="%s" target="_blank">наш водич о ватреним зидовима</a> и да проверите поставке свог сервера.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sr_RS: Кључ који сте унели је изгледа неисправан. Проверите га.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sr_RS: Стање претплате - укључена, одустано или суспендована

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sr_RS: Време за које се захтевају статистике. Могућности: 60 дана, 6 месеци, све

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sr_RS: Достављена вредност није исправан и регистрован API кључ.

en: There is a problem with your API key.
sr_RS: Постоји проблем са вашим API кључем.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sr_RS[0]: Тренутно постоји <a href="%2$s">%1$s коментар</a> у реду за чекање непожељних коментара.
sr_RS[1]: Тренутно постоје <a href="%2$s">%1$s коментара</a> у реду за чекање непожељних коментара.
sr_RS[2]: Тренутно постоји <a href="%2$s">%1$s коментара</a> у реду за чекање непожељних коментара.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sr_RS: Тренутно нема ничега у вашем <a href='%s'>реду за чекање непожељних коментара</a>.

en: This comment was reported as not spam.
sr_RS: Овај коментар је пријављен као да није непожељан.

en: This comment was reported as spam.
sr_RS: Овај коментар је пријављен као непожељан.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sr_RS: Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Сазнајте како се ваши коментари обрађују</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sr_RS: API кључ веб места је непромењив и не може бити промењен путем API-ја.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sr_RS: API кључ веб места је непромењив и не може бити обрисан.

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: URL removed
sr_RS: URL је уклоњен

en: Un-spammed by %s
sr_RS: Враћен из непожељних од стране %s

en: Upgrade
sr_RS: Купи проширење

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sr_RS: Коришћен од стране милиона, Акисмет је вероватно најбољи начин на свету да <strong>заштитите свој блог од непожељног</strong>. Он чува ваше веб место заштићеним чак и када спавате. Да бисте почели, само идите на <a href="admin.php?page=akismet-key-config">своју страницу поставки Акисмета</a> да бисте поставили свој API кључ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sr_RS: Коришћен од стране милиона, Акисмет је вероватно најбољи начин на свету да <strong>заштитите свој блог од непожељног</strong>. Ваше веб место је потпуно подешено и заштићено, чак и када спавате.

en: View comment history
sr_RS: Види историју коментара

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sr_RS: Не можемо да обрадимо ваше плаћање. Молимо вас да <a href="%s" target="_blank">ажурирате своје детаље плаћања</a>.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sr_RS: Да ли бисте желели да <a href="%s">проверите коментаре на чекању</a>?

en: You are connected as %s.
sr_RS: Повезани сте као %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sr_RS: Можете нам помоћи да се боримо са нежељеним и да проширите свој налог <a href="%s" target="_blank">дајући нам жетоне</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sr_RS: Немате Акисметов план.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sr_RS: Морате да унесете API кључ да бисте укључили Акисметову услугу на свом веб месту.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sr_RS: Одустало се од Акисметовог плана.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sr_RS: Ваша Акисметова претплата је суспендована.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sr_RS: Ваш веб сервер не може да направи SSL захтеве; контактирајте свог домаћина веб сервера и питајте га да дода подршку за SSL захтеве.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sr_RS: Ваш ватрени зид можда зауставља Акисмет од повезивања на његов API. Молимо вас да контактирате свог домаћина и упутите на <a href="%s" target="_blank">наш водич о ватреним зидовима</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sr_RS: Ваше веб место не може да се повеже са Акисметовим серверима.

en: Your subscription for %s is cancelled.
sr_RS: Од ваше претплате за %s се одустало.

en: Your subscription for %s is suspended.
sr_RS: Ваша претплата за %s је суспендована.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sr_RS: Ваш домаћин сервера или његов управник су искључили PHP-ову функцију <code>gethostbynamel</code>.  <strong>Акисмет не може да исправно ради док ово није исправљено.</strong>  Молимо вас да контактирате домаћина свог сервера или управника ватреног зида и дате им <a href="%s" target="_blank">ову информацију о Акисметовим системским захтевима</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
sr_RS: Непожељни коментари
